Polecamy tablice LED    Technologie
ELEKTRONIKA

Elektronika została zaprojektowana w oparciu o podzespoły najlepszych producentów, które zapewniają niezawodność i    długowieczność naszym produktom. Każdy punkt świetlny to specjalnie selekcjonowana dioda renomowanej,                        amerykańskiej firmy Cree, sterowana statycznie źródłem prądowym, dzięki czemu nasz obraz nie migocze, a wszystkie                załączone piksele świecą dokładnie taką samą jasnością i kolorem.

OBUDOWY

Obudowy wykonuje wyspecjalizowana firma dysponująca cyfrowym parkiem maszynowym. Są to aluminiowe,                          proszkowo malowane kasetony, z frontalnie wykonanymi otworami na diody. Takie rozwiązanie czyni nasz produkt                       odporny na akty wandalizmu, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej estetyki i niskiej wagi. Przód jest dodatkowo zabezpieczony podwójną warstwą folii.

OPROGRAMOWANIE

Oprogramowanie, które dostarczamy wraz z produktem, jest naszym własnym opracowaniem, stworzonym z myślą o prostocie i wygodzie sterowania, bez jednoczesnego ograniczenia funkcjonalności. Mamy 
możliwość tworzenia w łatwy bardzo efektownych animacji, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów.